Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací

Odmítnout vše můžete zde.

 

 

 

KONTAKTY

Josef Frýbort - Chutnávína.cz
Jiráskova 2106/7
58601 Jihlava
tel: +420 777 874 991
info(a)chutnavina.cz

Komunitní bedýnky

Komunitní vinné bedýnky jsou náš nový projekt, ke kterému se může připojit každý, kdo rád ochutnává a poznává stále nová vína.

A jak že ty bedýnky budou fungovat?
V pravidelném intervalu (rádi bychom 6 týdnů) Vám nabídneme set 6 vybraných vín za výhodnější cenu, než při nákupu jednotlivých lahví. Jednotlivé bedýnky budou zaměřené na konkrétní vinařství, odrůdu a nebo na nějaké jiné téma. V základu jde o princip hromadného nakupování, kdy se díky většímu odběru dostaneme k lepší ceně u vinaře, snížíme náklady na dopravu jednotlivých vín z vinařství až k vám a budeme mít možnost oslovit i vinařství či dovozce, od kterých běžně vína neodebíráme. Budeme tak mít všichni možnost ochutnávat stále nějaká zajímavá vína a bude nás to stát méně, než při samostatném nákupu.

Musím vždy odebírat všechny bedýnky?
Není podmínkou odebrat bedýnku vždy, vyberete si jen takovou bedýnku, která Vás bude zajímat.

Jak se dozvím o nové bedýnce?
O bedánkách Vás budeme informovat e-mailem, na naší facebookové stránce a stránce G+.
Abychom Vás mohli o bedýnkách informovat e-mailem, tak se zaregistrujte mezi naše zákazníky (pokud už jste tak neučinili dříve), zatrhněte volbu "Zasílání novinek" a my Vás budeme o bedýnkách informovat e-mailem. Novinky z e-shopu zasíláme cca jednou za měsíc, takže se určitě nemusíte bát zahlcení své e-mailové schránky.

Jak si bedýnku objednám, pokud o ni budu mít zájem?
Bedýnku si pak budete moci objednat v e-shopu pod kategorií Komunitní bedýnky.Budeme rádi pokud se do tohoto projektu zapojíte s návrhy konkrétních vín či témat, která bychom mohli zařadit - všichni mají možnost ovlivnit, co budeme ochutnávat. Pokud nás bude dost, tak snad nebude problém zrealizovat jakoukoliv bedýnku a v budoucnu třeba i vyrazit na nějaký společný výlet za vínem.
Oslovte proto i své známé a přátele, kteří by mohli mít o bedýnky zájem - čím víc nás bude, tím to bude zajímavější.

Pokud máte jakýkoliv dotaz k bedýnkám, tak nás můžete kontaktovat e-mailem na bedynky@chutnavina.cz nebo na telefonu 777 874 991, kde Vám na dotazy odpovíme.