Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací

Odmítnout vše můžete zde.

 

 

 

KONTAKTY

Josef Frýbort - Chutnávína.cz
Jiráskova 2106/7
58601 Jihlava
tel: +420 777 874 991
info(a)chutnavina.cz

O nás » O nás
O nás
 
Jsme malá rodinná firma z Jihlavy a tento e-shop jsme založili v březnu roku 2011 především z velké lásky k vínu. Pocházím z vinařské obce Dolní Bojanovice, a tak mám k vínu blízko už od dětství, kdy jsem pomáhal ve vinohradu i ve sklepě. Později jsem se začal o víno zajímat více aspolu se ženou chodit na degustačně vzdělávací večery o víně. V tu dobu nás napadla myšlenka založit e-shop s vínem, abychom širší veřejnosti přiblížili naše oblíbená moravská vinařství a především kvalitní vína.
 
Absolvovali jsme sommelierské kurzy, které pořádá Akademie sommelierů pod vedením pana Petra Doležala a stále pokračujeme ve vzdělávání a rozšiřování svých znalostí a prohlubování odbornosti.
 
Pokud hledáte kvalitní a chutná vína za dobrou cenu, tak jste na správné adrese, u nás najdete víno pro každou příležitost. A pokud chcete dárek pro někoho jiného a nevíte co vybrat, rádi Vám vystavíme dárkový poukaz na nákup.
 
Naším cílem je přiblížit Vám kvalitní vína především z menších rodinných vinařství. Osobně jsme vyzkoušeli všechna vína z naší nabídky a neprodáváme nic, co bychom sami nepili. Pro Vaši maximální spokojenost Vám s výběrem rádi poradíme a vína Vám přivezeme v Jihlavě a okolí zdarma až domů. Do dalších míst Vám vína zašleme nebo doručíme jinak dle individuální dohody.  
Snažíme se nabízet vína za příznivé ceny s maximálním servisem a individuálním přístupem ke každému zákazníkovi. Pokud Vámi vybrané víno nemáme zrovna k dispozici, snažíme se víno zajistit v co nejkratším čase a přivezeme Vám jej třeba rovnou od vinaře. Chceme Vám dodávat vína ve stejné kvalitě a se stejným servisem, jaký dostanete ve vinařství ve spojení s pohodlím nákupu na internetu. Nemusíte jezdit desítky kilometrů za nákupem vína, protože Vaše oblíbené víno přijede za Vámi.
 
Najdete u nás také doplňkový sortiment, jako dárkové tašky, krabičky, které jsou ručně vyráběné v chráněné dílně a můžete tak spolu s námi podpořit dobrou věc.
 
Neustále hledáme další nová vinařství a vína, která bychom Vám mohli nabídnout a rádi uvítáme i Vaše návrhy a tipy na další rozšíření naší nabídky.
 
A proč se vlastně zaměřujeme na vína z menších rodinných vinařství? 
Pokud si pokládáte tuto otázku, máme na ni jednoduchou odpověď. Tito vinaři totiž vyrábí víno většinou ze svých vlastních vinic a u celého procesu jsou od počátku až do konce. Do jejich práce se promítají dlouholeté zkušenosti a především láska k vínu. Vyrobí sice méně vína než opravdu velké společnosti, ale jsou to vína o to vyšší kvality. Stejně tak jak jsou vinaři u celého procesu výroby, tak se snažíme být i my u celého procesu zprostředkování vína přímo od vinaře k Vám domů. To co nás spojuje je osobní přístup a velká láska k vínu.
 
Proč si koupit víno právě přes náš e-shop? 
Získáte kvalitní víno z pohodlí Vašeho domova za výhodnější cenu než ve vinotéce a ušetříte tak čas i peníze. U nás si oproti jiným e-shopům, případně zaslání vín z vinařství, nemusíte objednávat celý karton vybraného vína. Dodáme Vám i jednu lahev, nebo mix různých vín, která si vyberete.
 
Naše služby:
- přivezeme Vám kvalitní vína až domů, nebo Vám je zašleme na Vámi zvolenou adresu
- některá vína nabízíme za stejnou cenu, kterou zaplatíte přímo ve vinařství
- zajistíme a přivezeme Vám lahvová i sudová vína pro Vaše oslavy a večírky
- rádi Vám poradíme s výběrem a poskytneme i další rady ohledně vína
- v případě zájmu pro Vás připravíme řízenou či neřízenou degustaci vína na Vámi vybraném místě (třeba jako součást vašeho večírku)
- zajistíme pro Vás návštěvu vybraného vinařství a degustaci ve sklepě